Робота дитячого пришкільного майданчика "Сонечко"

22 черв. 2018
Звіт про роботу

На виконання рішення виконкому Бахмутської міської ради Донецької області «Про організацію оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді,які мешкають на території Бахмутської міської ради,в літній період 2018 року» та наказу Управління освіти «Про організацію оздоровлення і відпочинку дітей та учнівської молоді в літній період 2018 року» на основі Положення про шкільний майданчик з метою створення оптимальних умов для повноцінного відпочинку,оздоровлення та організованого дозвілля дітей школи під час літніх канікул 2018 року було відкрито з 29.05.2018 р.по 21.06.2018 р.пришкільний оздоровчий майданчик «Сонечко».

Робота пришкільного оздоровчого майданчика проводилася згідно наказу по школі «Про організацію роботи пришкільного оздоровчого майданчика» №128 від 11.05.2018р.та плану роботи,затвердженого адміністрацією школи та спеціалістами Управління освіти .Оздоровлення учнів було охоплено по різним пільговим категоріям: багатодітні родини,діти під опікою,одинокі матері,діти з повних сімей. Вік дітей від 6 років до 13 років.Склад 27 учнів.

Основними ідеями у роботі з дітьми на пришкільному літньому майданчику є збереження та зміцнення здоров’я дітей,тому у програму були включені наступні заходи:

-Щоденний огляд дітей;

-Ранкова гімнастика;

-Прийняття сонячних та повітряних ванн;

-Організація пішохідних екскурсій;

-Організація спортивно-масових заходів;

-Спортивні змагання;

-Естафети;

-Рухливі спортивні ігри.

Робота пришкільного майданчика була спрямована на співпрацю з різноманітними міськими дитячими розважальними закладами.Відпочинок дітей був насичений екскурсіями до міського краєзнавчого музею, неодноразовим відвідуванням міського басейну «Дельфін», переглядом  мультфільтму у кінотеатрі «Перемога», відпочинком у розважально-оздоровчому комплексі «Лісова казка»,катанням на байдарках,участю у заходах міської дитячої бібліотеки.

Для забезпечення всебічного розвитку особистісних можливостей дітей, формуванню гармонійної особистості громадянина України працівниками пришкільного оздоровчого майданчику були проведені такі заходи із залученням новітніх технологій, а саме захід с елементами тренінгу «Мрії здійснюються»,захід з елементами КОЛА «Таємнича скринька»,виготовлення стінгазет,для розвитку творчих здібностей було проведено заняття з виготовлення 3Д листівки.

Невід’ємною частиною роботи пришкільного майданчику були традиційні психологічні,розвантажувальні хвилинки практичного психолога

Для  створення  позитивного  настрою учнів в останній день майданчику 21.06.18р. було виготовлено разом з учнями стінгазету, влаштовано фотосессію, солодкий стіл, за котрим учні ділилися своїми позитивними враженнями  від проведення часу на шкільному  майданчику та були висловлені пропозиції та побажання на проведення майданчику у наступному  році.У  процесі роботи особлива увага приділялась вихованню дружби, взаємодопомоги, справедливості.

Фото: