5 вер. 2018
День визволення

Кожен рік віддаляє нас від тієї великої кровопролитної світової війни. Живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність Батьківщини, врятував світ від нацистської навали.

У серпні 1943 р. почалося остаточне звільнення нашого міста Бахмут. 5 вересня місто Бахмут був остаточно визволеним.

Щорічно учні та учителі школи  є активними учасниками заходів з відзначення цієї дати. Цього року в навчальному закладі була організована виставка малюнків т»Барвиста мирна осінь у Бахмуті . Класні керівники 5-9 класів провели уроки патріотизму «Доземний уклін за мужність і відвагу всім тим хто пройшов дорогами війни». Для учнів 1-9 класів бібліотекар провів історичний екскурс «Величні свідки великої історії». Для учнів 1-9 класів була організована лінійка «Непрстий шлях до свободи»