День Знань

1 вер. 2020
День Знань

Щиро вітаємо вас з початком нового навчального року, Днем знань – всенародним святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Перше вересня єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг рідної школи, відкрив першу книжку, написав перше слово.

Як і щороку, цієї щедрої пори наша дружня шкільна родина прийняла у свої обійми першокласників, таких красивих і розумних. Дітлахи поділились своїми першими планами на найближче майбутнє. Директор школи вручила подарунки всім першачкам та привітала всіх зі святом.

Цей вересневий день у школі продовжився святковим уроком, під час якого школярі говорили про дружбу і добро, справедливість і толерантність, свобода в житті людини та власний шлях до самореалізації.

Усі класні керівники підготовили та провели святкові перші уроки на різноманітні теми : "Школа радо нас вітає", ""Украiна починается з тебе" , ""Краса людини - її краса" , вчителі 4 класу та 8 класу провели уроки-квести "Я люблю Україну", "Розкажемо Європі про себе".

Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя. Зі святом усіх!