День Збройних сил України

4 груд. 2020
День Збройних сил України

До Дня Збройних сил в Україні в школі було проведено спортивне свято «Супер-козак»,  для молодшого рою «Джура» , де учні 4 класу мали змогу показати які вони мужні, сміливі, розумні  та наполегливі.

На святі був присутній голова міського Афганського руху полковник у відставці Ситніков С.А. У змаганнях  брали участь 2 команди: «Козаки» і «Соколята» з 9 учасників у кожному підрозділі, які виконували різноманітні конкурсні завдання, що мали спортивний, інтелектуальний, творчий  напрямки. Учасники команд із завзяттям та цікавістю виконували завдання, а вболівальники активно підтримували «своїх». Захід пройшов в атмосфері «позитивної конкуренції». Змагання показали, що наші юнаки впораються з високою відповідальністю бути захисником України - воїном ЗСУ. Наприкінці свята відбулася посвята в козачата.

Для учнів 5-9 класів були проведені виховні години «Українська армія-школа мужності»,  1-3класи зробили листівки батькам та воїнам, які передали до 53 механізованої дивізії. До свята учні 3-4 класів заспівали пісні про козаків.