Звіт канікули

5 квіт. 2021
Звіт канікули

У зв’язку з карантинними заходами протягом канукул з учнями  були  проведені екскурсії дистанційно :

• Так для учнів 3 класу була проведена екскурсія до міського спортивного комплексу м.Бахмут. Діти ознайомилися зі спеціальним спортивним обладнанням та особливостями його використання, зі змаганнями, дитячими спортивними іграми, котрі проходили на території даного закладу. В ході віртуальної екскурсії було зроблено акцент на те, що бути здоровим-це модно і завжди у тренді в сучасному світі. Заняття спортом сприяють формуванню у дітей позитивної мотивації до занять фізичною культурою у школі, а також сприяють розвитку рухових якостей: координації рухів; швидкісно-силових рухів. Учні, котрі мали технічну можливістьздійснити віртуальну подорож у країну спорту, сили та здоров’я, залишилисядуже задоволені екскурсією.
  • Для учнів 2 класу -екскурсія до пожежної частини нашого міста. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє  важливість та героїчність  професії  пожежника. Ця онлайн екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
  • Для учнів 8 класу -екскурсія по старовинному. Діти переглянули відео, обговорили як змінилось їхнє місто протягом століття. Діти виконували пошукову роботу по збору інформації визначних пам'яток рідного міста.
  • Для учнів 6-7 класів - екскурсія-спостереження "Природа рідного краю", де учні познайомилися з видами грунту, рослинами, які можуть плодоносити в нашій місцевості. На другому етапі виконувалась практична робота. Діти мали можливість спостерігати за тим, як рослини по-різному перезимували, готували їх до весняного періоду: розкривали виноград, пересаджували різні квіти.
  • Учні 1, 4 класів приймали участь в акції «Пролісок», де  і разом з батьками висаджували первоцвіти, малювали листівки-заклики "Збережемо первоцвіти ",дивились відео "Первоцвіти України".
  • Учениця 7 класу прийняла участь в обласній акції "Пролісок", номінація "Плакат"