Первоцвіти

22 квіт. 2021
Інформація про проведені заходи спрямовані на підвищення екологічної обізнаності шкільної та юнацької молоді з питань необхідності збереження ранньоквітучих рослин, до Червоної книги України.

Протягом квітня в школі були проведені такі заходи:

• Участь в обласній  акції «Пролісок», номінація «Плакат»
  • Участь в шкільній акції «Первоцвіт», де учні 1-4 класів учні разом з батьками висаджували первоцвіти, малювали листівки-заклики "Збережемо первоцвіти ", дивились відео "Первоцвіти України".
  • За  ініціативою Управління освіти Бахмутської міської ради Бахмутська загальноосвітня школа№1 приєдналася до екологічної акції "Чисте місто-екопростір майбутнього", колектив школи взяв участь у проекті "Озеленення України"-відновлюємо екосистему Землі,  де  педагоги школи, учні та батьки висаджували  дерева та кущі.
  • Участь в акції «Зелений паросток майбутнього», де працівники школи висаджували квіти
  • За допомогою технології Google Duo міський бібліотекар познайомила дітей і з книгами: "Рослинний світ України", "Сторінками Червоної книги України", "Дикі квіти".
  • В рамках акції «Збережемо первоцвіт»,  учні гуртка «Юні друзі природи», ознайомилися з тими видами рослин, які занесені до Червоної книги України. Також була проведена онлайн-вікторина , щодо екологічної обізнаності учнів та бесіда «Охорона рослин Донецької області»
  • 21.04.2021 для учнів 4 класу Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 вчитель географії -Удовіченко Н.М. провела онлайн - тематичний урок "Первоцвіти просять захисту". Метою уроку було донести учням екологічну інформацію про особливості первоцвітів, їх поширення і стан збереження до кожного школяра , а через учнів - до громадськості, щоб кожна особистість усвідомила необхідність бережливого ставлення до рослин, які першими приносять радість людям своїм цвітінням.