Охорона праці

28 квіт. 2021
Охорона праці

Щороку наприкінці квітня,  відзначається Всесвітній день охорони праці. У 2021 році Україна відзначатиме День охорони праці 28 квітня під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуємо зараз у стійкі системи БЗР»

З 26.04 21р-30.04.21р Бахмутська загальноосвітня школа долучилася до проведення Тижня охорони праці. Протягом якого для учнів школи було проведено ряд заходів:

• для учнів молодших класів проведені бесіди з безпечної поведінки та створення онлайн –виставки малюнків «Професії моїх батьків». Під час заходів підкреслювалось, що культура безпеки праці формується з дитинства.
  • для учнів 5-9 класів класні керівники провели онлайн виховні години: «Безпечна праця – право кожної людини», «Охорона праці – запорука життя», школяри переглянули  відеоролик   «День охорони праці», та навчались  відповідально ставитися до збереження власного життя та здоров’я, формувати культуру охорони праці під час дистанційного навчання.

Для працівників школи  було проведено:

• Інформація –консультація  «Що необхідно знати освітянам про вакцинацію проти COVID-19», яка розміщена на сайті школи
  • Інформація щодо внесення змін  до інструкцій з охорони праці з урахуванням стандарту вчителя та протиепідемічних заходів (COVID-19)
  • В режимі online психологом та адміністрацією проведені  бесіди: «Надаємо відповіді з питань охорони праці»
  • Демонстрування відеоролика «Як запобігти емоційному вигоранню вчителя під час пандемії COVID-19 »

Систематично для всіх учасників освітнього процесу проводиться інформаційна  робота щодо збереження здоров’я в умовах поширення короновірусу та дистанційного навчання.