Булінг

28 квіт. 2021
Булінг

Звіт про  проведену роботу

щодо  запобігання булінгу (цькуванню)

На виконання листа департаменту освіти і науки «Про здійснення повноважень у сфері запобігання булінгу (цькуванню) з 26.04-28.04 в школі проводилося ряд заходів:

• Для учнів 1-3 класів через платформу ZOOM  було проведено виховні години з переглядом мультфільмів «Толерантність у сучасному житті», діти навчалися аналізувати , висловлювати свою думку та будувати відносини з однолітками та з оточуючими.
  • Для учнів 4-5 класів було проведено он-лайн-бесіду «Зупинимо булінг разом», учні наприкінці бесіди намалювали листівки та поділилися в мережі інтернет з закликом «Stop булінг»
  • Для учнів 6-9 класів було проведено виховну годину через платформу СOOL DUO «Шкільний булінг», учні вчилися шукати вихід із складних ситуацій, розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля, навички надання і отримання допомоги, поважати культурні відмінності, особисті якості різних людей.

На виховних годинах школярі обговорювали пісню «Не смійся з мене» та виконували вправу «Жертва-агресор-спостерігач».

Класні керівники, ще раз нагадали алгоритм дій у разі виникнення булінгу.