Міжнародний день Сонця

5 трав. 2021
День Сонця

3 травня по всьому світу відзначають дивовижний день-Міжнародний день Сонця. Дійсно, без цього небесного світила, життя на нашій планеті було б неможливим. Сонце дає нам необхідне світло та тепло. Без сонячного світла, не ростуть рослини, сонце впливає на клімат і зміни пір року на нашій планеті. Про вплив Сонця на планету, про те, як можна використовувати джерело відновлюваної енергії , учні екологічного гуртка «Юні друзі природи» Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 дізнавалися на онлайн-занятті . Гуртківці шукали інформацію в мережі Інтернет – цікавинки та факти про Сонце, вчилися працювати в команді, робили презентацію для молодших школярів.

Ви та Юлия Скабичевская