Екологія

14 черв. 2021
Екологія

У Бахмутській ЗОШ І-ІІ ступенів №1 у травні-червні  2020-2021н.р. пройшли такі заходи:

• в рамках відзначення Міжнародного дня біологічного різноманіття у 5-6 класах проведені заходи:проєкт «Смітити не можна переробляти»-5 клас та екологічну годину«Біорізноманіття і здорове довкілля»- 6 клас. Під час інтерактивної гри«Мікрофон» «Що мені дає природа?» шестикласники підкреслили, що,незважаючи на всі наші технологічні досягнення, ми повністю залежні відздорових і різноманітних екосистем. Учні прикрасили дошку листочками таквітами, де написали пропозиції щодо збереження біологічного різноманіття - як живих видів, так і екологічних систем, бо від їх стану залежить життя таблагополуччя кожного.
  • На пришкільному майданчику 11.06.21 пройшов День Рибака. Метою заходу є оздоровлення дітей, створення у них доброго емоційного настрою, привнесення почуття гри, романтики в їхнє повсякденне життя, виявлення інтересів, захоплень дітей, навчання їх діяти в колективі. Процес в здійснювався у сприятливих умовах природного середовища і дружнього соціального оточення. Дорогою учні знайомились з рослинами своєї місцевості, милувалися краєвидами, долали певні «труднощі». Бажаючі пограли у рухливі ігри, але кульмінацією була рибалка справжня та інтелектуальна, де наживкою" і навіть самим "гачком" були питання та завдання з риболовної тематики. Головне досягнення: створили комфортні умов для дітей, проявлялась фізична, соціальна і духовна турбота про позитивний емоційний стан вихованців, що сприяло оздоровленню дітей.
  • 07.06.21 було проведено  День Океану. Розпочалось все, як завжди, з ритмічної та надихаючої на подорожі зарядки…, потім бесіда «Моря та океани» і в дорогу до Міської дитячої бібліотеки. Хоча шлях немаленький, але витримали всі з гідністю, навіть першокласники. А в бібліотеці нас чекали: квест-гра «Таємна експедиція», бесіди про океан, морських жителів, вікторини, ігри. Всі багато сміялися і грали у «Віддати швартов», «Впізнай морську тваринку», «Акула», «Спритний краб», «Море хвилюється». Ну, а щоб взагалі відчути себе на березі океану, бібліотекарі підготували фотозону.