1 вересня

1 вер. 2021
1 вересня

1 вересня барвами осінніх квітів, переспівами першого дзвоника, усмішками вчителів, святковою атмосферою, свіжістю оновлених класів зустрічала своїх вихованців Бахмутська  загальноосвітня школа  І-ІІ ст. № 1. Традиційно День знань щороку перетворюється на велику і радісну подію. Завжди яскраве, насичене емоційністю та зворушливою атмосферою. В цей день всі учні 1-9 класів прийняли участь в квесті «У пошуках ключа до Країни Знань», де мали змогу познайомитися з цікавими фактами про Україну, про наше рідне місто Бахмут, про олімпійців 2021року . Школярі з цікавістю виконували різноманітні завдання: танцювали , співали, розгадували ребуси про козаків та складали вірші про школу.

З привітальним словом до присутніх звернулася адміністрація школи та побажала  усім вдалого нового навчального року. Від імені шкільної родини адміністрація  закладу подякувала  міському голові  Реві О.О. за підтримку навчального закладу та турботу про дітей.

Для дев’ятикласників - це свято стало останнім першим дзвоником в їхньому шкільному житті, а для першокласників - першим. Тому з привітальним словом виступили  випускники школи , де також привітали наймолодших учнів та побажали нових відкриттів та досягнень.

На завершення пролунав символічний «перший дзвоник». Під щедрі оплески присутніх першокласники, головні герої свята, вперше ступили на шкільний поріг. За ними всі школярі поспішили на свій перший урок.