Бабин Яр

28 вер. 2021
Трагедія Бабиного Яру

Великий Боже, ми з твоєї згоди

Проходимо дорогу в Бабин Яр,

Де смертно ти поєднуєш народи,

Щоб зберегти життя й свободи дар…

З метою поглиблення знань  учнів з масштабами та негативними наслідками Голокосту, розкриття змісту подій, пов'язаних з трагедією в Бабиному Ярі, виховання гордості за тих співвітчизників, які віддали своє життя заради інших  27.09-28.09 у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів  пройшла тематична година  з переглядом відео фрагментів  «Історія і трагедія Бабиного Яру» для учнів 7-9 класів. Під час заходу учні ознайомились з поняттям Голокост як одним із прикладів жорстокого ставлення фашистів до людей, зі змістом подій пов’язаних з трагедією в Бабиному яру. Діти  переглянули відеоролик, де  коротко  розповідається про Голокост. Запаливши свічку Пам'яті вшанували  невинно убієнних хвилиною мовчання.