Увага, діти на дорозі!

30 вер. 2021
Увага, діти на дорозі!

На виконання наказу по школі  № 192 від 31.08.21 «Про проведення місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» та з метою проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи щодо дотримання правил безпечної поведінки на дорозі  з 01.09.2021 року по 30.09.2021 року  в школі проходив місячник безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

В рамках місячника  організовано  зустрічі з працівниками Управління патрульної служби. Класні керівники 1-9 класів провели виховні години "Будьте обережним на дорозі", «Наш друг дорожній рух» ін. Класні керівники 1-4 класів провели  інформаційні хвилинки з переглядом мультфільмів «У школі дядька Світлофора», «Подорож до країни  Дорожніх знаків».

Всі класи розробили індивідуальні схеми маршрутів безпечного руху дітей до школи та в зворотньому напрямку.

Учні 1-4 класів прийняли участь у конкурсі малюнків «Правила дорожнього руху» .  Класні керівники 4,8 класів провели  практикум «Безпечна дорога до школи"». Всі класні керівники 1-9 класів провели вступний інструктаж. На 2 тижні для унів 9 класу було організано круглий стіл "Я водій велосипеда(мопеда, електросамокатів, скутерів)".

В бібліотеці була організована виставка-огляд спеціальної літератури «Дай руку, вулице».