спортивно-ігровий захід до Дня захисників і захисниць України

12 жовт. 2021
спортивно-ігровий захід

14 жовтня Україна відзначає День захисників і захисниць, згадуючи всіх, хто в різні часи обороняв та боронить нині наш суверенітет і територіальну цілісність незалежно від роду діяльності та статі. З нагоди свята 12.10.2021р. в школі пройшов спортивно-ігровий захід для учнів молодшої ланки за участю молодшого рою «Джура». Дві команди «Соколята» та «Козачата» змагалися між собою. Цікаво було спостерігати за учнями , які стали учасниками спортивної естафети. Важливим був той факт, що маленькі козачата не тільки продемонстрували спритність та вправність у спортивних змаганнях, де вони «скакали на конях», «захищали фортецю», а й стали учасниками веселих конкурсів. Так дівчата прийняли участь у конкурсі « Я-козак», де малювали образ козака, «варили козацьку юшку» та проявляли милосердя у конкурсі «Ранений козак». Також на святі маленькі джурівці прийняли присягу.
Ми вважаємо, що проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.