пожежна безпека

4 лист. 2021
пожежна безпека

Згідно з наказом по школі № 264 від 30.09.2021 « Про проведення місячника противопожежної безпеки» та  річним планом школи , з метою поліпшення профілактичної роботи з пожежної безпеки в школі, формування в учнів навичок обережного поводження з вогнем, свідомого відношення до дотримання правил пожежної безпеки в школі  проводився місячник пожежної безпеки з 01.10 по 31.10.2021.

13.10 була проведена тренувальна евакуація . Класними керівниками були організовані та проведені виховні години : «Пожежна небезпечні речовини та матеріали», інформаційні хвилинки: «Сам удома. Протипожежна безпека», Учні 1 класу переглянули  відеофільм «Небезпечні знахідки» Класні керівники  3-4 класів на осінніх канікулах провели віртуальну екскурсію до пожежної частини. Всі учні початкової ланки прийняли участь у конкурсі малюнків «Пожежна безпека очима дітей». Учні 5-9 класів  переглянули  навчальний  фільм  «Правила безпеки-правила життя. Служби порятунку». Учнівське самоврядування розробило пам’ятки “Як діяти в ситуації пожежі». Оновлено куточок з пожежної безпеки.

Учні 7-8 класів мали змогу на уроках, у позакласній діяльності, в ігровій формі та невимушеній атмосфері,  ознайомитися з правилами  мінної безпеки та при цьому уникати  всіх пасток підступних мін.

Педагогічний колектив школи приділяє особливу увагу навчанню дітей правилам пожежної безпеки. Ознайомлювати учнів з Правилами пожежної безпеки педагоги починають з перших днів навчання у школі. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростуть дорослі люди, а потім – батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.