Дня української писемості та мови

9 лист. 2021
Дня української писемості та мови

До Дня української писемості та мови в школі пройшло ряд заходів:

- для учнів 5-9 класів пройшов фотоквест , де учні виконували різні завдання. На кожне запитання потрібно було знайти відповідь та сфотографувати, а потім надіслати фото у Вайбер учителю. Д іти з цікавістю і завзяттям виконувати умови фотоквесту проявивши творчість і креативність під час виконання завдань.

-для учнів 3-9 класів  пройшов І (шкільний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика-відомого канадського бізнесмена і мецената українського походження. Участь взяли 16 учнів . Протягом заходу учі показали своє вміння гарно писати твори, застосовували отримані на українській мові знання з орфографії та пунктуації, грамотно висловлювали свої думки.

- всі бажаючі школярі та працівники школи Бахмутської загальоосвітньої школи І-ІІ ступеінів №1 прийняли участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності.

- учні школи прийняли участь у міському конкурсі "Без мови немає народу, як сонця без сяйва й тепла!" та посіли 2 та 3 місце.