тиждень енергозбереження

12 лист. 2021
тиждень енергозбереження

З метою формування в учнів свідомого ставлення до необхідності збереження енергетичних ресурсів у школі з 08.11.2021-12.11.2020 пройшов  тиждень енергозбереження.

Так   10.11.2021 н.р вчителі початкових класів запропонували учням переглянути мультфільми «Добре світло» та «Фіксики- економія енергоресурсів» , де учні дізналися, як зберігати тепло та електроенергію в побуті.

Учні 6 класу разом з вчителем Рудковською Т.С. зареєструвалися у програмі дистанційного навчання Проекту “Енергоефективні школи: нова генерація” на курс «Основи енергопостачання та енергозбереження», де проходять інтерактивні навчання. 12.11.2021 для учнів в очному форматі вчитель провела заняття «Звідки береться тепло. Джерела систем індивідуального, автономного та централізованого теплопостачання», де учні мали змогу самостійно не тільки аналізувати проблеми, пов’язані з нераціональним споживанням та втратами енергоресурсів, а й пропонувати шляхи їхнього вирішення на рівні школи, власної квартири чи будинку, тобто в безпосередньому оточенні.

10.11.2021 р. вчитель фізики для учнів 7 класу провів тематичний урок «Альтернативні джерела енергії», де учні відтворювали схему найбільш поширених видів відновлюваної енергії; аналізували переваги та недоліки отримання енергії з АДЕ та ВДЕ; показували на мапі регіони України із значним потенціалом геотермальної енергії, розширювали своє уявлення про електричні прилади й електричний струм, розгадували загадки, виконували різні інтерактивні вправи.

Тиждень закінчився конкурсом малюнків з питань енергоефективості.