День Гідності та Свободи

19 лист. 2021
День Гідності та Свободи

Напередодні відзначення Дня Гідності та Свободи у Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №1 відбулося ряд заходів, метою яких було утвердження серед учнів ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного покоління об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Заходи в школі відбувалися під загальною назвою «Нескорена та незламна Україна».

Для учнів 1-9 класів пройшли виховні години: «Революція Гідності. Як це відбувалося», «Ми вільні громадяни вільної держави», «Збережемо гідність і свободу українського народу», де школярі дивилися відео фрагменти , розмовляли про гідність людини, про символи України, вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Вчитель історії проводив інформаційні перерви на тему :«Майдан − шлях до свободи», «Пам’ятаємо подвиг героїв Небесної сотні»