Тиждень безпеки дорожнього руху

19 лист. 2021
Тиждень безпеки дорожнього руху

З  метою  запобігання  травматизму  внаслідок  дорожньо-транспортних пригод  та  привернення уваги  молоді та педагогічних працівників  до  правил поведінки  на  дорогах  19  листопада  2021  року для учнів 1-9 класів було проведено Єдиний Національний урок  з безпеки дорожнього руху  «Безпечна дорога додому»,  де вчителі  використовували матеріали Всеукраїнського уроку з безпеки дорожнього руху на YouTube-каналі.

• Для учнів 5 класу проведено вікторину «Дотримання правил дорожнього руху»
  • Для учнів 6-9 класів  проведені виховні години «Безпека на дорозі»

Під час проведення вищезгаданих заходів діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати свої знання в певних життєвих ситуаціях, продовжили розвивати увагу, спостережливість, логічне мислення, мову, пам’ять, уміння орієнтуватися на вулицях за допомогою дорожніх знаків.

Вся робота протягом тижня була спрямована на підвищення поінформованості учасників освітнього процесу про негативні наслідки дорожньо-транспортних пригод та стимулювання дій, спрямованих на усунення основних факторів ризику дорожньо-транспортного травматизму.