Звіт щодо проведення заходів Місяця цифрової грамотності

24 лист. 2021
Звіт щодо проведення заходів Місяця цифрової грамотності

У рамках проведення Місяця цифрової грамотності в школі пройшло ряд заходів:

- вчитель інформатики познайомила   учнів 8-9 класів  з  порталом державних послуг Дія, де розповіла про послуги, які можна отримати скачавши цей портал.

- вчителі початкових класів провели бесіди : Як споживати інформацію правильно,  де використовували  гру “3 факти про мене”, кожен учень вигадував три факти про себе, один з яких неправда, й називав їх перед класом. Діти намагалися  здогадатися, який із цих фактів хибний, ставлячи уточнювальні запитання.

- учні 1-5 класів  були ознайомлені та переглядали уроки  на платформі «Всеукраїнська Школа Онлайн»

- учні 6-9 класів на онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта переглядали освітні серіали «Основи кібергігієни», «Кіберняні», «Обережно! Кібершахраї»

- для учнів 5-6 класів були проведені  вправи: мозковий штурм «Як інформація перетворюється на знання»,  де учні розглядали історію розвитку медійного простору, шукали факти, знайомилися з винаходами людини, мріяли про власні винаходи; «Безпечне селфі»- учні обговорювали ситуації, складали правила та рекомендації дотримуючись яких, можна уникнути небезпек при створенні селфі.

-10 вчителів пройшли тест на онлайн-платформі Дія. Цифрова освіта, де  було визначено рівень цифрової грамотності.