День Збройних Сил України.

6 груд. 2021
День Збройних Сил України.

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Це свято з’явилося завдяки відповідній постанові Верховної Ради, якою в 1993 році була відзначена річниця ухвалення закону «Про Збройні Сили України».

06.12.2021 р. в стінах Бахмутської загальноосвітної школи І-ІІ ступенів №1 відбувся виховний захід «Я супер-козак». Свято почалося з привітання полковника українського козацтва Єрмолаєнка С.В. Під його керівництвом середній рій Джура показав свої вміння у конкурсі «Впоряд», а маленькі джурівці під керівництвом генерала-хоронжия бахмутськой паланки війська запоріжського Федотчева В.М. продемонстрували своє вміння бігати, стрибати, повзати, попадати в ціль. Також медична сестра познайомила дітей з навичками виживання у бойових умовах та продемонструвала, як правильно накладати пов’язки та шини пораненим. Учні проявили себе мужніми, спритними, витривалими, справжніми козаками і захисниками.