День Святого Миколая

17 груд. 2021
День Святого Миколая

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це зимове свято залишається одним з найкращих і довгоочікуваних для всіх: дорослі шанують пам’ять святого, а діти зазвичай знаходять під подушкою подарунки. Напередодні свята учнівське самоврядування Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1  приготували для менших школярів святкову зустріч, де учні танцювали, отримували привітання та чарівні побажання від Миколая. За доброю традицією вихованці закладу виставляють на показ роботи виготовлені власноруч. Щороку майстерні вироби дітей вражають своєрідністю і оригінальністю.

Радість,усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконують нас усіх, що важливо творити добро та дарувати всім свою любов, і тоді на обличчях ніколи не згасатиме щаслива усмішка та дитяча радість.