Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

11 груд. 2021
Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З 25 листопада по 10 грудня в Україні щороку проходить Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Вона проводиться з метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства та його попередження. В школі проходило ряд заходів:

-25.11.2021 вчителі та школярі приєдналися  до акції. Лідери учнівського самоврядування роздавали мотивуючі браслетки-годинники «Стоп-насильству»

-учні 1-4 класів разом з класними керівниками оформили стіну доброти «Долоньки толерантності» та переглянули мотиваційні мультики, відеоролики «Як розв’язувати конфлікти »

-для учнів 6,9 класів було проведено виховну годину "Ми рiзнi, але ми рiвнi" та разом з класними керівниками школярі зробили відео "Сiм'я простiр без насильства"

-учні 7-8 класів прийняли участь у проекті «Толерантність та духовний розвиток», де учні приймали участь у тренінгах: «Ми - проти насилля», «Сім’я в житті людини», «Соціальні ролі». Також учні 7-8 класу виконували пошукову роботу,  де завдяки інтернет-ресурсам,  підбирали  для школярів початкової ланки  притчи та легенди про толерантність та ознайомлювали їх на виховній годині. Метою проєкта було сприяти впровадженню ідей толерантності,  допомогти у встановленні доброзичливих взаємовідносин між дітьми і батьками, школярами та  педагогами, між однолітками.