екологія грудень

20 груд. 2021
екологія грудень

Організовано і проведено заходи, що спрямовані на формування екологічної свідомості учнів:

• Участь у виставках новорічних композицій «Замість ялинки – зимовий букет»  1-6 клас
  • 6  клас прийняв участь у проекті "Візьми тварину з притулку". Учні  разом з класним керівником зробили відео про тварин - Візьми тварину з притулку - дай їй життя, на яке вона заслуговує!
  • Відповідно до плану роботи Бахмутської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №1 одним із напрямків для молодшого рою "Булава" в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») є екологічне виховання, що сприяє формуванню компетентностей особистості, спеціальних знань щодо усвідомлення екологічної цінності природного середовища у його нерозривній єдності з людиною. Саме цьому було присвячена «Подорож до країни Екології», яку провела вчителька біології та географії Маріса О.В. Під час заходу проведено різноманітні вправи, ігри, бесіду та вікторину. Екологічна гра «Павучок» сприяла формуванню екологічної культури учнів через ознайомлення із взаємозв’язками природних об’єктів живої, неживої природи та людини. Під час складання пазлів про рослини та тварини нагадувалось дітям про почуття відповідальності, гуманного ставлення до тварин, бережливе відношення до рослин. Наочно продемонстрували позитивне і негативне ставлення людей до природи та їх наслідки, а також приділили увагу проблемі сортування сміття.