День українського добровольця

14 бер. 2022
День українського добровольця

14 березня вся Україна відзначає День українського добровольця. Учні та педагоги Бахмутської загальноосвітньої школиІ-ІІ ступенів №1 сердечно вітають усіх , хто добровільно тримає стрій, захищає рідну країну, мужньо служить українському народу.
З метою патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії в школі пройшло ряд заходів :
• для учнів 5-9 класів уроки –звитяги «Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця», “Україна-територія гідності і свободи" присвячені історії боротьби українського народу за збереження державного суверенітету і територіальної цілісності України, з переглядом документального фільму "Добровольці".
• для учнів 1-4 класів іформхвилинки, де школярі малювали малюнки на підтримку захисників добровольчих підрозділів «З вдячністю за наше майбутнє!».