Поліція

2 лют. 2017
Поліція

02 лютого в Бахмутську загальноосвітню школу завітав інспектор превентивного сектора Бахмутського ГУНП в Донецької області, старший лейтенант поліції Микита Віталій Валерійович з метою проведення бесіди щодо профілактики адміністративних та кримінальних правопорушень серед дітей.

Діти були проінформовані про усі види адміністративних злочинів та протиправних дій. Проведено лекцію щодо правил поводження при виявленні вибухонебезпечних предметів. Особливо наголошено на наслідки необміркованих вчинків. Крім того проведені індивідуальні бесіди з учнями облікової категорії.

Присутні отримали цілком вичерпну інформацію та мали змогу отримати відповіді на питання, що їх цікавили.