День памяті героїв Крут

31 січ. 2017
День памяті героїв Крут

Тісно переплітаються між собою події  1918 року та сьогодення. Україна тих часів боролася за свою свободу, принісши в жертву студентську молодь – цвіт нації. І, нажаль, в ХХІ сторіччі ціною нашої свободи так само є людське життя – життя молодих хлопців, які стоять на сторожі незалежності та цілісності нашої держави. Слова великого Кобзаря «Душу й тіло ми положим за нашу свободу…» були актуальними тоді і залишаються такими і тепер. На передовій гинуть найкраші сини України. А ми, ті що завдяки героям, поклавшим свої голови під Крутами, та тими, що боронять східні кордони нашої країни, живемо в мирі. Та не маємо права залишатися осторонь цих подій!

Саме тому школою було прийнято рішення започаткувати музейну кімнату, присвячену героїчним подіям з історії нашої Батьківщини.Учнями та працівниками школи було зібрано ряд виставочних експонатів та підготовано матеріали для фотовиставки  «Побут українського солдата ХХІ сторіччя».

27 січня до Дня пам’яті героїв Крут у навчальному закладі було проведено загальношкільну лінійку. Вчитель історії Єрмолаєнко С.В.  розповів учням про героїчні вчинки української молоді  та трагедію, що сталася 29 січня 1918 року. Вміло було проведено паралелі між захисниками суверенітету країни тоді і зараз. Бібліотекарем Савіною О.Л. було організовано виставку тематичної літератури, а класними керівниками проведено виховні години до Дня пам’яті героїв Крут.