6 лют. 2017
круглий стіл

06.02.2017 року в Бахмутській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №1 відбувся круглий стіл «Використання нетрадиційних методів та прийомів для розвитку мовної творчості та формування комунікативної компетентності», учасниками якого стали представники адміністрації, вчителі початкових класів, психолог школи, а також вихователі дитячого дошкільного закладу № 36.

В атмосфері дружби, довіри та підтримки пройшов обмін досвідом кожного учасника. Вчителі продемонстрували нестандартні форми і методи роботи в різних напрямках: у презентаційній та практичній діяльності. Педагоги та вихователі стали безпосередніми учасниками іноваційних технологій.

Тренінгову форму роботи курсу «Основи здоров’я» за використанням вправ проекту «Вчимося жити разом» представила вчитель 2 класу Корольова В.М.. На уроках читання і мови із залученням різних прийомів «Асоціативний кущ», «Піраміда», «Читання в темпі скоромовки», «Динамічне читання», «Стрибки» (читання через слово), «Нитка і  голка», «Перший і останній», «Слова в слові», вправ на розвиток дихання і артикуляції, «Дивовижні речення», робота в групах, «Добре - погане», або «За і проти», «Мікрофон» розробляє вчитель 3 класу Вербицька С.Г.. Вчитель 1 класу Шарко Я.В. представила презентацію уроку з природознавства з урахуванням розвитку мовленєвої діяльності на уроках за допомогою разноманітних форм і методів роботи. Тема презентації «Мої домашні улюбленці». Вчитель 4 класу Дубровіна В.О. націлює своїх учнів на  правильність  постанови наголосу, з’єднання словосполучень, проводить різноманітні ігри на розвиток кумунікативної компетентності. Вихователі ДНЗ № 36 Тимофєєва Ю.В.. Карпова В.Г. презентували досвід роботи з дітьми дошкільного віку.

Співпраця школи та дитячого садка дає можливість підготувати дітей до вступу в перший клас.