День пам’яті героїв Небесної сотні

22 лют. 2017
День пам’яті героїв Небесної сотні

У новітню історію 18, 19, 20 лютого ввійшли чорними днями, коли беззаконно від куль снайперських відлетіли у небо трохи більше сотні білих лебедів... По телевізору на різних каналах показували, згадували той мирний Майдан. Кожен із нас робить свої висновки. Але головне, пам’ятаймо, якою ціною далися зміни.

До дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у класних колективах школи на базі бібліотеки було проведено виховні години «Герої не вмирають», метою яких було вшанування пам’яті Героїв, прищеплення поваги, любові, шанобливого ставлення до Батьківщини, виховання патріотичної свідомості. Учні 1-9 класів взяли участь у виставці малюнків «Захисники Неньки ношої». Виховні години розпочалися  хвилиною мовчання. Діти зачитали вірші, присвячени Героям, класні керівники розповіли про хід подій в ті страшні дні. Кожен з учнів  мав змогу висловити свої думки з цього приводу.

Заходи пройшли з переживанням, тривогою про майбутнє, вірою у кращу долю. Хочеться, щоб школярі пам’ятали подвиги своїх земляків. Дай, Боже, Україні миру і всім нам спокою у душі.