Дивовижна Японія

2 бер. 2017
Дивовижна Японія

2017 рік за ініціативою Президента України оголошено роком Японії в Україні. Не викликає сумніву, що це - ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур, таких своєрідних і цікавих.

З метою інформування учнів школи та прищеплення їм поваги до культури та традицій японського народу в навчвльному закладі було проведено ряд заходів: для учнів 1 класу виховна година «Японські народні казки», для учнів 2-3 класів – спільна виховна година «Подорож до Японії. Культура та побут». В 6-7 класах було організовано відеоперегляд «Дивовижна природа Японії». Літературні хвилинки «Видатні письменники Японії» та літературний тур «Японія - країна див»  проведено в 7,8,9 класах школи.