Шевченківські дні

10 бер. 2017
Шевченківські дні

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка,

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуємо пам’ять Шевченка

Перша декада березня – це не лише свято весни та жінок, а ще й Шевченківські дні. Всі ми добре знайомі з творчістю Шевченка і як поета, і як художника з уроків української літератури. Зараз Шевченка сприймають не лише  як митця, а й як пророка, провидця.

А «Кобзар» Шевченка, для нас українців,  - своєрідна біблія. Зі сторінок «Кобзаря» можно дізнатися і про минуле, і про тепенішне, і про майбутнє країни та  нації. Яскравий приклад – вірш «Заповіт». Через, майже, 200 років від мометну написання, вірш актуальний і сьогодні. Адже в ці нелегки часи нам доводиться відстоювати свою незалежність та цілісність держави.

Під час урочистої лінійки, учні школи читали твори Шевченка, а учениця 9 класу Коротєєва Яна, під керівництвом Цокур В.Ю., презентувала інсценізацію вірша Т.Г.Шевченка «Наймичка».

Підбуваючи підсумки, учні самі робили висновки про те, що треба учитися шанувати батьків, жити дружно, бо так учив Т.Г. Шевченко.