Тиждень безпеки дорожнього руху

24 трав. 2018
Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у ЗОШ №1 з 21.05 по 25.05 пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.На загальношкільній лінійці була присутня інспектор ювенальної превенції Лейла Генадіївна , де нагадала учням , що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.. Цікавинкою була інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя. Також шкільний бібліотекар підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожні знать повинен кожний». В рамках тижня відбувся конкурс малюнків «Пам’ятай та виконуй!», перегляд відеороликів на тему «Безпека пішоходів – у руках самих пішоходів!».          Також для учнів 1-9 класів класні керівники провели єдиний урок «Безпека на дорозі-безпека життя».Всі заходи під час проведення Тижня безпеки дорожнього руху пройшли на належному рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.