Осінь - 2018

27 вер. 2018
Міс Осінь

Хорошою традицією у школі стало проведення  в кінці вересня свято «Міс осінь» . Цьогоріч воно видалося особливим і неповторним.
Свято розпочали ведучі, які повідомили про умови проведення конкурсу, в якому брали участь 4-8 класи школи . Учні старанно підготували свої номери . Мелодійно звучали зі сцени пісні лірично - вірші та оригінально виконувалися   танці.
Поки журі оцінювало  учасників і підбивали підсумки для глядачів було підготовлено низьку загадок про осінь.
У результаті голова журі подякувала усім учасникам конкурсу і нагородила грамотами переможців :  ІІІ місто зайняв 4 клас, кл. керівник Удовіченко Н.М, ІІ - 5 клас кл.керівник - Лукянчук Н.О., І місто - 6 клас - кл.керівник Цокур В.Ю.