День захисника України

12 жовт. 2018
День захисника України

З метою вшанування мужності й героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у підростаючого покоління 12 жовтня 2018 року у школі   відбулися заходи, присвячені Дню захисника України, українського козацтва . Учні 1-2 класів виготовили листівки «Майбутній захисник», учні 5-6 класів поклали квіти загиблим в АТО вчитель історії провів тематичний урок у 7 класі «Військо і військове мистецтво середньовічної України: княжа доба» , у 9 класі відбувся показ документального фільму  про захисників України, для учнів 2-9 класів класні керівники провели виховні години на теми : «Воїн крізь віки»

Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідіній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей.

Міцного здоровя, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше - швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!